2 Kasım 2011 Çarşamba

Oğluşu beklerken

Her çocuk farkımıdır? evet farklıdır. Aynı anne babanın iki kuzusunun doğumları bile farklı oluyor. Ömercim 40. haftasının son gunune kadar hiç bir doğum belirtisi göstermeden gelmişti. Tam beklendiği tarihte bizi apar topar hastaneye koşturdu ve o gün dünyaya gözlerini açtı.

Anne karnındaki miniğimiz, Ömerin deyimiyle "miniminiminor"ümüz bir haftadan beridir yani otuzsekizinci haftasından beridir bizi oynatıp duruyor. Hah sancılar on dakkada bire düştü diyip hazırlanmaya başladığımız sırada sancılar kesiliyor. Doktorun iki saat içinde geri dönebilirsiniz, yatışınızı yapalım dediği tarihin üzerinden neredeyse bir hafta geçti :) bizim miniminörün hala gelmeye niyeti yok. Sürekli hareketlerini takip ediyorum. Günü bazen 15 dakikada bire kadar düşen sancılarla geçiriyorum. Allah razı olsun annemler apar topar yanımıza geldiler. Yoksa ömeri bu şekilde idare etmem çok zor olacaktı. Ömerse evdeki hareketlilikten oldukça memnun. Zaten iyice özlemiş olduğu anneanne ve dedesinin yanına gelmesiyle keyifler ve şımarıklık tavan yaptı. Şimdilik bizim evden haberler bu kadar.
Dualarınızı bekliyorum...

3 yorum:

Bahar ve kızısı Yağmur dedi ki...

dualarımız seninle.
sancını paylaştığında sabaha doğum haberini alacağımı sanmıştım ama yanıldık :)
sağlıcakla gelsin inşallah.

meldi dedi ki...

Sağolasın Baharcım. Bizide yanıltıp duruyor bu sıpacık. İki kere duşumu alıp hastaneye gitmeye hazırlandım o günden ama vazgeçti yavrucum. Bekliyoruz bakalım elbette gelecek sonunda inşallah.

sevilay dedi ki...

allah yardımcın olsun.İnş sağlıkla alırsın kıcağına bebeğini.

Yorum Gönder

Blog Widget by LinkWithin
 
Copyright 2009 Baldanadam