3 Ekim 2012 Çarşamba

Taşı bile susuz yermiş

-Bugün ne yediniz yemekte oğulbalım? -Sert etle yumuşak patates -Et iyi pişmemişti demek -Sertti ama ben taşı bile susuz yutabilirim. -Yanında başka birşey yokmuydu? -Ayran vardı ama ben süper güçlüyüm en sert kuru şeyleri bile susuz yutabilrim. -Niye kuru kuru yutuyorsun ki ayran varmış işte ayranla birlikte yeseydin. -Gerek yoookkk(minnet etmeyen bir tarzda söylüyor) -Hımm(Tam emin değilim ama birşeyler döndüğünü anlıyorum) -Ne anlatıp duruyorsun acaba sen? -Teyze bana ayran koymayı unuttu ama ben zaten herşeyi kuru kuru yiyebilirim!!! (sonuda baklayı çıkardı) Okulla birlikte renklenen hayatımızda değişik huylar başgösterdi. Kimseyle konuşmaktan çekinmeyen oğlum ikinci tabağı(evet ikinci tabak istediği oluyormuş ) ya da eksik bir şeyini istemiyor. Zamanla dengeyi kuracağını umuyorum. Oğluşun okula başlamasıyla bende tekrar blog yazabilecek vakti dengelemeye çalışıyorum. Galiba olacak gibi :)

12 yorum:

Adsız dedi ki...

Hellο, Neat post. There іs a problem
with your web site іn intеrnet exploreг,
woulԁ check this? ΙE still іs the marketplacе chief аnd а big componеnt of οther
folκs ωill miss уour excellent wгiting due
to thiѕ ρroblem.

Feel free to suгf to my blog seopressor version5

Adsız dedi ki...

Ι usually do not leave а tοn οf comments, however i ԁid a few sеarching anԁ wound up herе
"Ta�ı bile susuz yermi�". Αnd Ι do have a couple οf questions foг you if you don't mind. Could it be just me or does it give the impression like some of the comments appear like they are written by brain dead individuals? :-P And, if you are writing on other online social sites, I would like to keep up with everything fresh you have to post. Would you list of the complete urls of your community pages like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?

My site; SEOPressor

Adsız dedi ki...

Thankfulness to mу fаtheг who statеԁ
to me about thіs websitе, this blog is trulу amazіng.


my webpage :: Seopressor Version5

Lori Dante dedi ki...

Merhaba, adım Lori Dante, güvenilir kredi şirketi oldukları için kredi başvurunuz için Bay Dierk Conrad'la iletişime geçmek için mali yardıma (kredilendirme) ihtiyacınız olan herkesi tavsiye etmek için buradayım.

* 3% faizli kredi oranı sunuyorlar.
* Nakitsiz girişimci için sigorta.
* Para için garanti.

Intel Finance Firması, iyi kredi notu ile, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar. Ailem için yeni bir ev almak için 130.000 doların üzerinde krediye ihtiyacım vardı, Bay Dierk Conrad'ın borç için çalıştığı şirketle temasa geçtim ve stres içermeyen bir kredi olduğu için kredimi başarılı bir şekilde alıyorum.

Bay Dierk Conrad ile kredi için lütfen iletişime geçin! E-posta: intelfinancefirm@gmail.com

Teşekkürler
Lori Dante

Ryan Lauren dedi ki...

Merhaba!!!

Mali yardıma mı ihtiyacınız var?

* $1000 - $10,000,000 aralığında
* 3% faiz oranı
* Uygun fiyatlı kredi geri ödeme planları

Her türlü krediyi şu adresten e-postayla almak için lütfen bizimle iletişime geçin: universalfunds1@hotmail.com
Hücre numarası: +1 (914) 517-3229

İçtenlikle
Selamlar.

VRF Klima Servisi dedi ki...

VRF klima servisi olan firmamız tüm merkezi sistem iklimlendirme cihazlarının bakım onarım ve montajı konusunda profesyonel hizmet vermektedir. VRF Klima servisi İstanbul genelinde tüm semtlere hizmet sağlamaktayız. Bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz.

Nusret fiyat listesi dedi ki...

Sert et :) Nusret'te yemişsiniz sanırım. Çünkü etler genelde öyle denildiği gibi lokum kıvamında olmuyor. Fiyatlarda cabası.

Yasin Suresinin Anlamı Meali dedi ki...

Yasin Suresinin meali Kuran'ı Kerim'de en çok okunan surelerden bir tanesidir. Toplam 83 ayet bulunmaktadır. Mekkidir. Sure ilk ayeti olan "yâ-sîn" harflerinden adını almıştır. Yasin suresinin anlamı içinde başlıca insanların ahlâkî sorumluluğu, vahiy, Resulullah’i yalanlayan Kureyş kabilesi, Antakya halkına gönderilen peygamberler, Allah’ın birliğini ve kudretini gösteren deliller, öldükten sonra dirilme,ahiret, hesap ve ceza konu edilmektedir

Çift Saatler Ne Anlama Geliyor dedi ki...

Saatlerin anlamları ile ilgili sitemde. Çift saatler hangi anlamlara geliyor yazıyorum. Örneğin 21.21 saat anlamı makalemi okuyabilirsiniz.

Şarkı sözleri dedi ki...

Harika bir yazı olmuş. Bende bloğumda son çıkan albümler ve şarkı sözleri hakkında yazılar yazıyorum. Merak ettiğiniz şarkı sözleri varsa bloğumda beklerim.

A4 boyutu dedi ki...

Yazı için teşekkür ederim.

Dövme modelleri dedi ki...

Bloğumda dövme modelleri paylaşıyorum. Dövme yaptırmak isteyenlerin mutlaka bloğuma bekliyorum.

Yorum Gönder

Blog Widget by LinkWithin
 
Copyright 2009 Baldanadam