30 Eylül 2009 Çarşamba

Duvardaki deniz
Balık çiz lafından sonra gerisi çorap söküğü gibi geldi. Balığı çizdim, kestim. O arkasına yapıştırıcı sürdü. Gösterdiği yerlere yapıştırdım. Sonra yapıştırıcıyla yetinmedi üstlerini tekrar bantlamak istedi. Ben bantı tuttum o kesti. Sonra minik parmaklarına bantı doğru şekilde tutturdum oda gidip yapıştırdı. Tabi ben bu fotoları yayınlayana kadar o deniz canlıları çoktan yerlerinden söküldüler :) yine o minik parmaklar tarafından...

10 yorum:

Adsız dedi ki...

baldan.tatlı.kuzuyu bizim eve alalım... :)
birazda bizim eve süsleme yapsın :P :D :D

meldi dedi ki...

Bunu gerçekten istediğine eminmisin? Bizim evin duvaralrını iyi göremedin galiba :D

elif ada dedi ki...

Ne kadar güzel olmuş, duvarları boyayacaklarına böylesi daha iyi sanki. Hemen bugün biz de yapalim. Sevgiler
Umur & Ada

meldi dedi ki...

Umur bu aktivite duvarları boyanmaktan kurtarmıyor malesef benimki yine itinayla boyuyor duvarları :)

Güneş Büyüktelli Akay dedi ki...

Amannn Allahımmm bu duvarlar bu masaaa, :=))) Duvara boydan boya kalın karton fikri varda grup maillerinde, ben onu yapayım en iyisi şimdiden :=)

meldi dedi ki...

Güneşcim ben duvar kağıtlarını değiştireceğim için fazla önemsemedim ama evdeki tadilattan sonra dediğin gibi yapmayı düşünüyorum.

ZeyNes dedi ki...

Bu akşam ikea resim sehpamızı kuracağım,ama duvarlara olan ilgiyi azaltacağını sanmıyorum.Duvara kalın karton gerçekten iyi fikirmiş.Bu arada deniz canlılarını baldanadam mı boyadı?Eğer öyleyse bravo:)

meldi dedi ki...

İkea resim sehpasını bende gördüm ve almayı düşünüyorum arka tarafı da keşeli kalemle boyanabilir tahta oluyordu sanırım degilmi?
Resimleri ben boyadım baldanadam sadece yapıştırıcı sürüp yapıştırdı. Resim adına yaptığı karalamalar birde yuvarlak çizmeye başladı son zamanlarda...

ensar bera ve annesi dedi ki...

harika olmuş.çok beğendim :)

meldi dedi ki...

Teşekkürler Remziyecim

Yorum Gönder

Blog Widget by LinkWithin
 
Copyright 2009 Baldanadam