30 Ağustos 2010 Pazartesi

Darbukator baldan :)

Evinizde müziğe meraklı bir minik olursa ne olur? Mesela birlikte dinlediğiniz müziklerde kullanılan enstrumanları bulma oyunu oynayabilirsiniz. Ya da mırıldanılan şarkının hangisi olduğunu bulma oyunu. Ama miniğiniz için en keyifli olanı boş damacanınızı darbuka yapma oyunudur. Sucu amca damacanayı geri isteyince ortaya çıkan mini krizler artınca da çareyi ona darbuka alma sözü vererek bulabilirsiniz :)

Eminönündeki büyük oyuncakçılarda aradığını bulamayan, Sultanahmete kadar "darbukaaa deeeef" diye sayıklayıp duygu sömürüsü yaptıktan sonra turistik bir dükkanda gerçek darbukaya kavuşan mutlu minik.

O hevesle darbukasını hiç elinden bırakmadan Sultanahmetten Beyazıta kadar çala çala götürüp herkesin yüzünde gülümsemeler oluşturan minik.

Yolda karşılaştığı minik sanat müziği orkestrasına eşlik eden minik.

Sanırım bizi biraz gürültülü günler bekliyor. Hevesi çabuk geçermi yoksa ilgisi artarmı bilmiyorum ama insan anne olunca darbukaya hevesle vuran miniğinin ilerde "annemle babamın elimden tutup bana darbuka aldıkları o gün sanat hayatımın dönüm noktası oldu" diye röpörtajlar vermesini hayal etmeye başlıyor bile :)))

4 yorum:

Bahar ve kızısı Yağmur dedi ki...

baldanadam bayağı büyümüş annesi :)maşallah

ZeyNes dedi ki...

Geleceğin Okay Temiz'i mi yetişiyor sanki:)Böyle kuru kuru yazmakla olmaz annesi,Darbukatör Baldan videosu isterizzzzzz

FATMA dedi ki...

maşallah,baldanadam delikanlı olmuş darbuka çalıyor.

meldi dedi ki...

Teşekkürler Baharcım hakikatten büyüdü...

Neslihancım senin için sırf ozel video çekmeye çalıştım inşallah yakın zamanda eklerim :)

Teşekkürler Fatma bulduğu her şeyi çalıyor diyebilriz :D

Yorum Gönder

Blog Widget by LinkWithin
 
Copyright 2009 Baldanadam